Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


PREVENTIVNÍ PROJEKT RUCE NA PRSA SE OPĚT VRACÍ DO OSTRAVY

PREVENTIVNÍ PROJEKT RUCE NA PRSA SE OPĚT VRACÍ DO OSTRAVY

Ostrava se po čase již po třeí stala místem, kde se ženy a dívky mohou naučit samovyšetření prsu. Od 3. listopadu sem se svým projektem Ruce na prsa znovu zavítala obecně prospěšná společnost Dialog Jessenius, která se snaží jeho prostřednictvím zdůraznit význam prevence v boji s nejčastějším onkologickým onemocněním u českých žen. Edukativní stánek bude tentokrát umístěný v centru Ostravy. V prvním patře OC LASO si na speciálním fantomu ženy mohou vyzkoušet, jak se samovyšetření provádí a také jak poznat, když se v prsu nachází něco, co tam nepatří. Praktické zkušenosti i užitečné rady od odborníků zde mohou ženy získat denně až do 8. listopadu. „Pravidelné samovyšetření není o hledání nemoci, ale získání jistoty, že jsme zdravé,“ vysvětluje ředitelka obecně prospěšné společnosti Dialog Jessenius Michaela Tůmová a doplňuje i další možnosti, jak se dozvědět informace o správném postupu samovyšetření.
Květiny Ostrava - rozvoz květin v Ostravě

Květiny Ostrava - rozvoz květin v Ostravě

Ovocné kytice pro muže i ženy jako krásný originální dárek k narozeninám,svátku a výročí.Rozvoz květin v Ostravě a okolních městech je zajištěn.Hledáte dárky pro muže v Ostravě? Dárek k narozeninám v Ostravě? Už nehledejte.Firma Jablenka vám pomůže. Ovocné kytice Jablenka jako originální dárek pro jakoukoliv příležitost.
Ovocné kytice Ostrava Jablenka

Ovocné kytice Ostrava Jablenka

Květiny v Ostravě v netradiční a originální podobě jako dárek k narozeninám,ale i svátku či jiným výročím,ale také na svatby v Ostravě jako svatební dekorace a svatební výzdoba. Ovocné kytice v Ostravě jsou ideální výzdobou na firemní oslavy,kulturní a společenské akce,rauty a event akce. Hledáte svatební dar? Nebo firemní dárek? Ovocné kytice vám nestačí svoji velikostí? Vyrábíme a aranžujeme i dárkové koše v Ostravě z čerstvého ovoce a belgické čokolády. Ovocné kytice Jablenka ani dárkové koše Jablenka nekoupíte v žádném běžném ani dárkovém obchodě. Objednávejte přímo u jediného ostravského výrobce,rodinné firmy Jablenka Ostrava. Jablenka,catering z čerstvého ovoce a belgické čokolády na všechny akce dodá nejen ovocné kytice,ale i čerstvé jahody v čokoládě,banán v čokoládě a jiné kousky ovoce v čokoládě. Připraví specializovaný catering v Ostravě z čerstvého ovoce a belgické čokolády jako jsou ovocné jednohubky,ovocné špízy,ovocné mísy.
AKUKOV Ostrava - Výkup starých a nefunkčních autobaterií.

AKUKOV Ostrava - Výkup starých a nefunkčních autobaterií.

Vykoupíme veškeré nefunkční vyřazené PB akumulátory z malých a velkých motorových,elektrických vozidel, náklaďáků, kamionů, stavebních, průmyslových, či zemědělských strojů, bagrů, traktorů, motorek. Nabízíme vám bezkonkurenční cenu za tento váš vyřazený odpad který končí ve sběrném dvoru,pěkný přivýdělek pro všechny
Simio a.s.

Simio a.s.

Akciová společnost SIMIO vznikla v roce 2007 a na český trh vstoupila jako nová prodejní organizace, která se chce odlišit od ostatních hlavně důrazem na kvalitu a efektivitu. Abychom tento záměr naplnili, vybíráme velmi bedlivě jak produkty a služby, tak naše prodejce či potenciální zákazníky.Hledáme zaměstnance do call centra v Ostravě.
Apartmán Bohutín - Jeseníky

Apartmán Bohutín - Jeseníky

PODZIMNÍ POBYTY V KRÁSNÉM PROSTŘEDÍ Garáž na dálkové ovládání, internet, notebook, cyklostezka před domem, oplocený park k relaxaci. Počet osob: 4 osoby ; 1 x přistýlka Okolí : lázně Bludov, Velké Losiny, hrad Bouzov, Praděd aj.VOLNÉ ZÁŘIJOVÉ TERMÍNY - HOUBAŘSKÁ SEZONA.I VÍKENDOVÉ POBYTY. bohutin111@seznam.cz
Galerie výtvarného umění v Ostravě

Galerie výtvarného umění v Ostravě

Od 60. let 20. století se galerie zaměřila na rozsáhlou akviziční činnost a postupně rozšiřovala své sbírky výtvarného umění, jejichž kvalita jí dnes zajišťuje přední postavení v republice.
ArcelorMittal Ostrava a.s.

ArcelorMittal Ostrava a.s.

Výrobní činnost společnosti je zaměřena především na výrobu a zpracování surového železa a oceli a hutní druhovýrobu. Největší podíl hutní výroby tvoří dlouhé a ploché válcované výrobky. Strojírenská výroba produkuje z největší části důlní výztuže a silniční svodidla. Servis a obslužné činnosti jsou v převážné míře zajišťovány vlastními obslužnými závody.

Mamaison Imperial Hotel Ostrava****

Mamaison Imperial Hotel Ostrava****

Mamaison Imperial Hotel Ostrava**** je bezpochyby jeden z nejznámějších hotelů v Ostravě. Jeho praktická poloha přímo v centru města, bohatá historie a v neposlední řadě profesionální personál z něj tvoří ideální hotel pro Váš pobyt v Ostravě. Kombinace stoleté tradice a moderních hotelových trendů činí z tohoto renomovaného hotelu dokonalé místo jak pro obchodní schůzku tak pro příjemný odpočinek po náročném dni.
Janáčkova filharmonie Ostrava

Janáčkova filharmonie Ostrava

Janáčkova filharmonie Ostrava, která v nadcházející sezóně oslaví 55. výročí svého založení, umožňuje Ostravanům, ale i dalším obyvatelům regionu pravidelná setkání se symfonickou hudbou ve špičkové interpretaci. Ostravský orchestr po celou dobu své existence prokazuje na domácích i zahraničních pódiích svou životaschopnost a své kvality.
Hvězdárna a planetárium Ostrava

Hvězdárna a planetárium Ostrava

Malým i velkým, školám i široké veřejnosti nabízíme od roku 1980 vesmírné zážitky v planetáriu nebo u dalekohledu. V roce 2014 k nim přibylo mnoho novinek.Co vše u nás můžete navštívit a zažít, se dozvíte z následujícího přehledu. •pořady (audiovizuální představení) v sále planetária•přednášky a filmy v kinosále•prohlídka interaktivní expozice v Experimentáriu •večerní a noční pozorování dalekohledem na hvězdárně (pouze za jasného počasí), příležitostně též denní pozorování Slunce•prohlídka výstavy v Galerii Mira
Aeroklub Ostrava

Aeroklub Ostrava

Máme zájem a snahu vytvořit takový model aeroklubu, ve kterém se snažíme naplnit vlastní představy o mototovém létání, tedy vhodně skloubit rekreační a výcvikové létání s létáním komerčním.
Šerm v Ostravě

Šerm v Ostravě

Šermíři našeho oddílu dosahují předních umístění v národním žebříčku a pravidelně se zúčastňují Mistroství světa a soutěží Světového poháru. Pro starší zájemce je organizován rekreační šerm. Je určen pro všechny, kterým se tento sport líbí a rádi by to také zkusili.
SCHWING Stetter Ostrava s.r.o

SCHWING Stetter Ostrava s.r.o

Společnost SCHWING Stetter Ostrava s.r.o. se zabývá technologiemi pro výrobu, přepravu a ukládání betonových a maltových směsí:
Vrata Ostrava.cz - prodej garážových vrat

Vrata Ostrava.cz - prodej garážových vrat

Hledáte garážová vrata ? Pokud ano, jste na správném místě, u nás si skutečně vybere každý. V naší pestré nabídce naleznete nejlevnější výklopná, sekční nebo rolovací vrata. Dále nabízíme k Vámi vybraným vratům také pohony na dálkové ovládání a další příslušenství.Počasí
Ostrava

In-počasí

Zlatá města © 2020 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 600 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics