Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Ovocné kytice Ostrava Jablenka

Ovocné kytice Ostrava Jablenka

Květiny v Ostravě v netradiční a originální podobě jako dárek k narozeninám,ale i svátku či jiným výročím,ale také na svatby v Ostravě jako svatební dekorace a svatební výzdoba. Ovocné kytice v Ostravě jsou ideální výzdobou na firemní oslavy,kulturní a společenské akce,rauty a event akce. Hledáte svatební dar? Nebo firemní dárek? Ovocné kytice vám nestačí svoji velikostí? Vyrábíme a aranžujeme i dárkové koše v Ostravě z čerstvého ovoce a belgické čokolády. Ovocné kytice Jablenka ani dárkové koše Jablenka nekoupíte v žádném běžném ani dárkovém obchodě. Objednávejte přímo u jediného ostravského výrobce,rodinné firmy Jablenka Ostrava. Jablenka,catering z čerstvého ovoce a belgické čokolády na všechny akce dodá nejen ovocné kytice,ale i čerstvé jahody v čokoládě,banán v čokoládě a jiné kousky ovoce v čokoládě. Připraví specializovaný catering v Ostravě z čerstvého ovoce a belgické čokolády jako jsou ovocné jednohubky,ovocné špízy,ovocné mísy.
AKUKOV Ostrava - Výkup starých a nefunkčních autobaterií.

AKUKOV Ostrava - Výkup starých a nefunkčních autobaterií.

Vykoupíme veškeré nefunkční vyřazené PB akumulátory z malých a velkých motorových,elektrických vozidel, náklaďáků, kamionů, stavebních, průmyslových, či zemědělských strojů, bagrů, traktorů, motorek. Nabízíme vám bezkonkurenční cenu za tento váš vyřazený odpad který končí ve sběrném dvoru,pěkný přivýdělek pro všechny
Simio a.s.

Simio a.s.

Akciová společnost SIMIO vznikla v roce 2007 a na český trh vstoupila jako nová prodejní organizace, která se chce odlišit od ostatních hlavně důrazem na kvalitu a efektivitu. Abychom tento záměr naplnili, vybíráme velmi bedlivě jak produkty a služby, tak naše prodejce či potenciální zákazníky.Hledáme zaměstnance do call centra v Ostravě.
Apartmán Bohutín - Jeseníky

Apartmán Bohutín - Jeseníky

PODZIMNÍ POBYTY V KRÁSNÉM PROSTŘEDÍ Garáž na dálkové ovládání, internet, notebook, cyklostezka před domem, oplocený park k relaxaci. Počet osob: 4 osoby ; 1 x přistýlka Okolí : lázně Bludov, Velké Losiny, hrad Bouzov, Praděd aj.VOLNÉ ZÁŘIJOVÉ TERMÍNY - HOUBAŘSKÁ SEZONA.I VÍKENDOVÉ POBYTY. bohutin111@seznam.cz
Dům kultury Ostrava

Dům kultury Ostrava

Festivaly,koncerty,filmy,kurzy - to vše naleznete u nás.
Galerie výtvarného umění v Ostravě

Galerie výtvarného umění v Ostravě

Od 60. let 20. století se galerie zaměřila na rozsáhlou akviziční činnost a postupně rozšiřovala své sbírky výtvarného umění, jejichž kvalita jí dnes zajišťuje přední postavení v republice.
ArcelorMittal Ostrava a.s.

ArcelorMittal Ostrava a.s.

Výrobní činnost společnosti je zaměřena především na výrobu a zpracování surového železa a oceli a hutní druhovýrobu. Největší podíl hutní výroby tvoří dlouhé a ploché válcované výrobky. Strojírenská výroba produkuje z největší části důlní výztuže a silniční svodidla. Servis a obslužné činnosti jsou v převážné míře zajišťovány vlastními obslužnými závody.

Mamaison Imperial Hotel Ostrava****

Mamaison Imperial Hotel Ostrava****

Mamaison Imperial Hotel Ostrava**** je bezpochyby jeden z nejznámějších hotelů v Ostravě. Jeho praktická poloha přímo v centru města, bohatá historie a v neposlední řadě profesionální personál z něj tvoří ideální hotel pro Váš pobyt v Ostravě. Kombinace stoleté tradice a moderních hotelových trendů činí z tohoto renomovaného hotelu dokonalé místo jak pro obchodní schůzku tak pro příjemný odpočinek po náročném dni.
Janáčkova filharmonie Ostrava

Janáčkova filharmonie Ostrava

Janáčkova filharmonie Ostrava, která v nadcházející sezóně oslaví 55. výročí svého založení, umožňuje Ostravanům, ale i dalším obyvatelům regionu pravidelná setkání se symfonickou hudbou ve špičkové interpretaci. Ostravský orchestr po celou dobu své existence prokazuje na domácích i zahraničních pódiích svou životaschopnost a své kvality.
Hvězdárna a planetárium Ostrava

Hvězdárna a planetárium Ostrava

Malým i velkým, školám i široké veřejnosti nabízíme od roku 1980 vesmírné zážitky v planetáriu nebo u dalekohledu. V roce 2014 k nim přibylo mnoho novinek.Co vše u nás můžete navštívit a zažít, se dozvíte z následujícího přehledu. •pořady (audiovizuální představení) v sále planetária•přednášky a filmy v kinosále•prohlídka interaktivní expozice v Experimentáriu •večerní a noční pozorování dalekohledem na hvězdárně (pouze za jasného počasí), příležitostně též denní pozorování Slunce•prohlídka výstavy v Galerii Mira
Aeroklub Ostrava

Aeroklub Ostrava

Máme zájem a snahu vytvořit takový model aeroklubu, ve kterém se snažíme naplnit vlastní představy o mototovém létání, tedy vhodně skloubit rekreační a výcvikové létání s létáním komerčním.
Clarion Congress Hotel Ostrava

Clarion Congress Hotel Ostrava

Clarion Congress Hotel Ostrava je nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí největší hotelové kongresové centrum v Ostravě a na celé severní Moravě. Clarion Hotel nabízí svým hostům komfort čtyřhvězdičkového standardu ve 169 moderně zařízených pokojích a apartmá.
Šerm v Ostravě

Šerm v Ostravě

Šermíři našeho oddílu dosahují předních umístění v národním žebříčku a pravidelně se zúčastňují Mistroství světa a soutěží Světového poháru. Pro starší zájemce je organizován rekreační šerm. Je určen pro všechny, kterým se tento sport líbí a rádi by to také zkusili.
SCHWING Stetter Ostrava s.r.o

SCHWING Stetter Ostrava s.r.o

Společnost SCHWING Stetter Ostrava s.r.o. se zabývá technologiemi pro výrobu, přepravu a ukládání betonových a maltových směsí:
Vrata Ostrava.cz - prodej garážových vrat

Vrata Ostrava.cz - prodej garážových vrat

Hledáte garážová vrata ? Pokud ano, jste na správném místě, u nás si skutečně vybere každý. V naší pestré nabídce naleznete nejlevnější výklopná, sekční nebo rolovací vrata. Dále nabízíme k Vámi vybraným vratům také pohony na dálkové ovládání a další příslušenství.Počasí
Ostrava

In-počasí

Zlatá města © 2024 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 978 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics