Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Lanové centrum PROUD

Lanové centrum PROUD

Značka Lanové centrum PROUD je udělována provozovatelům lanových center, jejich snahou je společně vytvářet kvalitní zázemí a programy pro své klienty a zajišťovat bezpečný chod svých areálů. Udělovatelem značky je Lanové centrum PROUD o.s..

Reality Invest Group s.r.o.

Reality Invest Group s.r.o.

Naší snahou je poskytovat klientům co možná nejkomplexnější služby na realitním trhu. Velmi dobře si uvědomujeme vážnost a možné důsledky osobních rozhodnutí v oblasti realit, a proto se snažíme každému nastavit optimální cestu k uspokojení jeho představ
AUTOSLUŽBY Jiří Wojnar

AUTOSLUŽBY Jiří Wojnar

Dovezeme písek, štěrk, kameny, zeminu, palivo, uhlí, brikety, koks a strusku nejen od těchto dodavatelů:
Hotel MAX

Hotel MAX

Lámete si hlavu s ubytováním svých obchodních zástupců? Hotel Max má ideální polohu pro realizaci Vašich obchodních aktivit. Hotel Max (bývalý hotel Globus) je situován v těsné blízkosti Hlavního nádraží, nedaleko centra Ostravy a je dobře dosažitelný také MHD nebo autem.

Obchodní centrum LASO Ostrava

Obchodní centrum LASO Ostrava

Moderní obchodní centrum s tradicí Obchodní centrum LASO se nachází přímo v centru Ostravy na Masarykově náměstí.
Golf Aréna Ostrava Černá louka

Golf Aréna Ostrava Černá louka

Golf Aréna je moderní sportovní hala určená pro trénink golfu. Návštěvníkům nabízíme driving s devíti odpališti, putting s pěti jamkami, golfový simulátor .
Hotel Maria

Hotel Maria

Při návštěvě hotelu Maria můžete zavítat do naší restaurace s širokou nabídkou jídel. V prostorách hotelu se také nachází domácí cukrárna, která podtrhuje rodinné prostředí hotelu. Spokojenost našich zákazníků je pro nás velmi důležitá, proto našim zákazníkům nabízíme široký sortiment profesionálních služeb v různých odvětvích.
HUTNÍ PROJEKT OSTRAVA a.s.

HUTNÍ PROJEKT OSTRAVA a.s.

HUTNÍ PROJEKT OSTRAVA a.s. je projekčně-inženýrská organizace s dlouholetou tradicí, jejímž produktem je komplexní sortiment služeb a prací v oblasti projektování, inženýringu a dozorování staveb.

Aigon Ostrava

Aigon Ostrava

Našim hlavním cílem je seznámit majitele a pomoct mu s chováním jeho psa, naučit oba správné komunikaci a sehranosti, se zaměřením na intonaci hlasu a motivaci.
Vysvětlit povelovou techniku a způsob jejího učení. Maximálně vše přizpůsobit psu i majiteli – povely, cviky, ovládání psa, ale přednostně výcvikové metody.

Vestavěné skříně - Beitel Jiří

Vestavěné skříně - Beitel Jiří

Naše společnost se specializuje na vestavěné skříně – skříně na míru s posuvným systémem dveří, lámacími nebo klasickými otvíracími dveřmi, sklápěcí postele a výrobou nábytku na míru. Na osvědčené systémy dáváme 7 let záruku, což svědčí o vysoké kvalitě používaných materiálů. Pro maximální spokojenost zákazníka nabízíme i komplexní služby: malování, pokládka plovoucích podlah a další.
RAMSES OSTRAVA spol. s r.o.,

RAMSES OSTRAVA spol. s r.o.,

Představuje se Vám stavební firma RAMSES OSTRAVA spol. s r.o., která si za dobu své existence vydobyla na žebříčku stavebních firem v celé ČR přední místo a to hlavně realizací či rekonstrukcí střešních plášťů. Naše společnost ve své nynější podobě existuje již od roku 1992 a vznikla ze zkušených pracovníků.
PIKANT Ostrava, s.r.o

PIKANT Ostrava, s.r.o

Výrobní závod se nachází v Ostravě, části Třebovice, nedaleko od potravinářského komplexu Martinov. Máme široký sortiment hořčic, ať už tradičních plnotučnou a kremžskou, tak i speciálních, octa kvasného a nově potravinářských olejů lisovaných za studena.
Hotel GARNI***

Hotel GARNI***

Vítejte v hotelu Garni, který se nachází uprostřed zeleně v klidné a tiché části Ostravy, v údolí sv. Trojice, ve vilové čtvrti jen 10 minut pěší chůze od centra města – Masarykova náměstí, 5 minut autem od Zoo, Ostravské univerzity, Slezskoostravského hradu, výstaviště Černá louka a 15 minut od gol­fového hřiště v Šil­heřovicích.
AUTOVIVA s.r.o.

AUTOVIVA s.r.o.

Dnes máme pro Vás na výběr až 300 ojetých vozidel tuzemských i zahraničních značek.  Dbáme především na kvalitu. Všechny vozy jsou důkladně prověřeny. Poskytujeme písemnou záruku na původ i technický stav.  Možnost AUTOVIVA financování znamená akontace od 0%, úvěr nebo leasing. Půjčíme vám až 100% ceny vozu. 0% sazba DPH na úvěry. Možnost bezúročné půjčky. Pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla (zákonné) i havarijní pojištění vozu nebo pojištění schopnosti splácet. Možnost protiúčtu nebo komisní prodej.
Restaurace U Peciválů

Restaurace U Peciválů

Hledáte vhodné místo v centru Ostravy, kde se můžete dobře a levně najíst, pobavit se a poslechnout si hudbu nejrůznějších žánrů, Music restaurace U peciválů v centru Ostravy na Stodolní ulici nabízí 3 druhy poledního menu (pondělí - sobota), příjemné prostředí, chutné pivo tlačené vzduchem a uleželé v pivním sklepě, vstřícnou obsluhu, Wi-fi free a další služby. Naše ceny jsou oproti okolním restauracím v centru města příznivé. Přijďte se přesvědčit


Počasí
Ostrava

In-počasí

Zlatá města © 2020 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 600 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics